Hausbóty Bockl
 

 

 
Hausbóty Bockl:
agentura s 1001 předností pro Vás!
 
Velký výběr plavidel a regionů.
Hausbóty Bockl Vám nabízejí velký výběr různých plavidel, (každému podle vlastního přání). Velká nabídka jednotlivých plavebních regionů uspokojí svojí rozmanitostí ( v 10 zemích Evropy) i toho nejnáročnějšího zákazníka. My nejsme odkázáni na to, co nám může poskytnout majitel plavidel, ale učinili jsme výběr z nejkrásnějších a nejzajímavějších regionů Evropy, abychom i Vám umožnili jejich poznání. Naše vlastní zkušenosti nám umožňují Vám nabídnout to nejlepší.
 
Náš hlas má váhu.
Zastupujeme ročně tisíce zákazníků. Pokud dojde k nějakému problému, má naše případná intervence u majitelů plavidel váhu, odpovídající našemu postavení na trhu a době působení v oboru. Myslíte, že Váš hlas, při přímé rezervaci u majitele plavidel, bude mít stejnou váhu?
 
Každý obchodník chválí svoje zboží.
My chválíme zboží mnoha obchodníků (majitelů plavidel), ale jenom tehdy, pokud odpovídají požadavkům na kvalitu a poměru ceny k poskytovaným službám. Můžete se přesvědčit, nejpozději při vlastní plavbě, že v naší nabídce nejsou všechna plavidla, která jsou u jednotlivých rejdařství k dispozici. Provádíme vlastní selekci a nabízíme jen to nejlepší.
 
Náš výběr je Vaší předností.
Jen proto můžete volit z nejlepších plavidel a nejlepších plavebních regionů v Evropě.
 
My víme o co jde.
My jsme naše "hoby" proměnili na zaměstnání. Naším přáním je, aby Vám "dovolená s hausbótem" přinesla tolik radosti jako nám.
 
Zákazníci "Hausbóty Bockl" jsou nejlépe informováni.
Díky "Bockl bonus" máte zaručený bohatý informační materiál a to zdarma. Je to náš dík za Vaší věrnost.

 

Profi tujte z našich zkušeností.
"Hausboot Böckl" je již 24 roků Vaším partnerem ve všem, co je spojeno s dovolenou na hausbótu. Současně jsme jednou z největších, nejznámějších a nejúspěšnějších cestovních agentur se zastoupením v Rakousku, Německu a České republice (Hausbóty Bockl). Skutečně nás těší, že můžeme dále předávat naše zkušenosti a znalosti.
 
Jsme Vaším partnerem i ve Vaší vlasti.
Proto těžíte z plné právní jistoty a podpory, pokud by se vyskytly jakékoliv problémy.
 
Naše zkušenosti si můžete ověřit.
Naše zkušenosti a informace (cestovní zprávy a připomínky) našich zákazníků, jsou obsahem mnoha publikací "edice Hausboot Böckl". Zde najdete rady, detailní průvodce a přehledy všech námi nabízených splavných revírů a jednotlivých vodních tras.
 
Garance nejlepší ceny.
Naši zákazníci mají u "Hausbóty Bockl" záruku nejlepších cen! Můžete se spolehnout, že u nás vedle objektivního poradenství obdržíte i nejlepší ceny.
 
A těch ostatních 991 předností?
No . . . na jejich zpracování ještě usilovně pracujeme.
 
 
Neu in Programm: Hausboote von Snaily: zu den Hausboote und Preisen Neu im Programm: Tarpons von FPP: zu den Hausbooten und Preisen

 

Hausbóty Bockl s.r.o. • 382 23 Černá v Pošumaví • Muckov 540 • Tel. 774 723 775 • KONTAKTwww.hausboty-bockl.cz
Hausboot Böckl Österreich• +43 (0)2842 / 51218 • KONTAKTwww.hausboot-boeckl.com
Hausboot Böckl Deutschland • Tel. +49 (0)89 / 40 10 10 • KONTAKTwww.hausboot-boeckl.de
Copyright: Hausboot Böckl 2002–2015